Jędrkowe Zakole

Jędrkowa Przystań

Kontakt i Rezerwacja

KONTAKT DO FIRMY:

JĘDRKOWE ZAKOLE Jolanta Rusiecka

NIP: 674 109 48 71

Godziny pracy: Codziennie od 8.00 do 22.00.

Kontakt i Rezerwacja USŁUG:

Kontakt do nas znajdziesz także w zakładkach wyszukiwarki:

Jędrkowe Zakole

Jędrkowa Przystań

REGULAMIN

 Zasady rezerwacji:
 1. Wstępnej rezerwacji dokonuje się poprzez wysłanie zgłoszenia poprzez:
 • Bezpośrednio na email firmy – strzelec.dpta@vp.pl
 • Na numer firmowy telefonu: 607 630 605
 • Poprzez formularz kontaktowy ze strony internetowej firmy.
 1. Zgłoszenie przyjmowane jest tylko i wyłącznie od osób pełnoletnich i nie jest przyjmowane na rzecz osób niepełnoletnich bez nadzoru.
 2. Ostatecznym potwierdzeniem rezerwacji jest przelanie opłaty rezerwacyjnej na konto firmy:
  PKO SA 12 1240 6944 1111 0000 5733 3810. w tytule przelewu: opłata rezerwacyjna tytułem wynajęcia (kajaków, domków, miejsca ogniskowego itp.), dla (imię nazwisko), w terminie (data od….do….)
 3. Rezerwacja sprzętu i terminu spływu następuje po wpłynięciu/potwierdzeniu opłaty rezerwacyjnej na konto usługodawcy / Jędrkowe Zakole.
 4. Opłata rezerwacyjna: (dotyczy tylko weekendów i dni wolnych od pracy) stanowi koszt wynajęcia samych kajaków i obiektów (domków schronów, miejsc ogniskowych), jest ona gwarancją realizacji usługi i po zatwierdzeniu/przyjęciu jej do realizacji, nie podlega zwrotowi w przypadku zmniejszenia ilości uczestników czy całkowitej rezygnacji z jej wykonania. Od momentu wpłaty sprzęt jest wynajęty tylko i wyłącznie dla grupy i jest odmawiany innym zamawiającym. Pozostałe koszty są naliczane stosownie do realizowanej usługi w oparciu o rzeczywisty stan uczestników.
Rozliczenie kosztów usługi:
 1. Cały koszt usługi przy rozliczeniu zostanie pomniejszony o przyjętą opłatę rezerwacyjną w odniesieniu do ilości uczestników i w oparciu o planowane usługi
 2. Rozliczenie następuje przed przystąpieniem do realizacji usługi w dniu przyjazdu (o ile nie zostanie to ustalone inaczej przed zatwierdzeniem usługi do realizacji).
 3. Całość usługi będzie objęta jedną fakturą/paragonem (o ile nie zostanie to ustalone inaczej przed zatwierdzeniem usługi do realizacji)
Ważne!!!:
 • Wraz z przelewem/wpłatą opłaty rezerwacyjnej (zgodnie z nowymi zasadami księgowania) należy od razu określić czy pokwitowaniem usługi będzie paragon czy faktura. Każda wpłata rezerwacyjna jest księgowana paragonem. Firma nie jest zobowiązana do posiadania kasy fiskalnej umożliwiającej wystawianie paragonu z numerem NIP. Wcześniejsze określenie czy wymagana będzie faktura będzie skutkowało zatwierdzeniem tej kwoty na poczet późniejszej faktury wystawianej za całość usługi. Kwota objęta już paragonem nie będzie mogła być uwzględniona w późniejszej fakturze ze względu na brak na nim numeru NIP.
Zasady realizacji usługi:
 1. Każda usługa odbywa się na podstawie umowy dotyczącej wynajmu (sprzętu, obiektu) lub realizacji usługi.
 2. W przypadku ustalenia w trakcie rozliczania się iż w trakcie pobytu, korzystania ze sprzętu powstały jakiekolwiek zniszczenia, uszkodzenia lub szkody – ich koszt pokrywa wynajmujący sprzęt/obiekt.
 3. Rozliczenie się z powierzonego sprzętu/mienia następuje w obecności wynajmującego.
Odpowiedzialność:
 1. W razie powstania jakichkolwiek szkód na skutek nie przestrzegania postanowień niniejszego regulaminu odpowiedzialność ponosi wynajmujący, którego obowiązkiem jest powiadomić pozostałych członków grupy o odpowiedzialności za powierzony sprzęt i mienie, choćby szkoda powstała z winy nieumyślnej.
 2. Taką samą odpowiedzialność ponosi wynajmujący za szkody wyrządzone przez osoby odwiedzające grupę.
 3. Właściciel obiektu nie ponosi odpowiedzialności za mienie pozostawione na terenie wynajętego obiektu i w wynajętym sprzęcie. Każdy indywidualnie odpowiada za dopilnowanie własnych rzeczy.
Akceptacja Regulaminu:
 1. Przelanie opłaty rezerwacyjnej jest jednoznaczne z potwierdzeniem znajomości regulaminu oraz zasad bezpieczeństwa podczas spływów kajakowych pkt.7 zasady bezpieczeństwa na wodzie

 

ZAMÓWIENIE / REZERWACJA:

 

Aby uniknąć nieporozumień i błędów podczas planowania spływów proponuję kierować się podstawowymi wskazówkami składając zamówienie na spływ i podać  co planujemy. Nawiązując kontakt podaj poniższe dane:

1. Niezbędne dane umożliwiające kontakt: Imię i nazwisko zamawiającego, adres, nr telefonu kontaktowego, email,

2. Planowany termin spływu: od – do,

3. Etapy organizowanego spływu: Skąd – dokąd, etapy dobowe

4. Planowana długość spływu:

 • dzienna ilość km na rzece
 • dzienna całkowita ilość godzin etapu dobowego na rzece (razem z przerwami i posiłkiem)

5. Wielkość grupy: ilość osób/uczestników

6. Zapotrzebowanie na rodzaj kajaków:

 • Ile jednoosobowych
 • Ile dwuosobowych

7.Charakter grupy: rodzinna, firmowa, młodzieżowa, osoby starsze, ilość małych dzieci, szkolna itp.

8. Wymagany stopień trudności: łatwy, średni, trudny

9. Z bazą noclegową, czy bez (jeśli tak to gdzie? – hotel, agroturystyka, pensjonat, domki, pole namiotowe)

10. Sposób dotarcia grupy na miejsce startu i sposób odbioru (transport własny grupy czy organizowany przez wynajmującego dla grupy kajaki)

11. Wymagane usługi dodatkowe: opieka pilota/ratownika, wyżywienie, ogniska, noclegi, ubezpieczenie itp.

12. Organizacja transportu:

 • Z transportem bagaży wzdłuż trasy spływu,
 • Spływ z całym dobytkiem w kajaku,
 • „Spływ Gwiaździsty” ze stałą bazą noclegową, z której każdorazowo będzie odbywał się start na każdy etap spływu kajakowego i powrót do niej po zakończeniu spływu.
 • Grupa z własnym transportem – tylko transport sprzętu na start i jego odbiór po spływie
 • Transport grupy i sprzętu przez poligon
 • Transport grupy z PKP/PKS do bazy noclegowej i powrotny po zakończeniu spływu

13. Dla tych którzy nie posiadają własnej grupy proponujemy dołączenie do grupy już zorganizowanej w wybranym terminie – wystarczy tylko nawiązać z nami kontakt i spytać czy istnieje taka możliwość.

14. Inne informacje: tu proszę zawrzeć wszystko co pominąłem w powyższych punktach.

Wybór noclegu:

współpracujemy również z Ośrodkami Wczasowymi, Wypoczynkowymi, Agroturystykami, Leśniczówkami i właścicielami pól namiotowych oraz kwater prywatnych na terenie Pojezierza Drawskiego więc jeśli to Wasza pierwsza wyprawa i nie bardzo wiecie jak się do tego zabrać wystarczy tylko zadzwonić i powiedzieć co Was interesuje. Postaramy się doradzić i pomóc w organizacji. Posiadam kontakt również do nich.

Ale to tylko propozycje, bo nie sposób tu wszystkiego opisać.  Jeśli uwzględnisz w zamówieniu zawarte powyżej informacje dotyczące planowanego przez siebie spływu kajakowego czy imprezy bardzo nam to ułatwi jego zaplanowanie, organizację i zrealizowanie. Zawsze oddzwaniamy i odpowiadamy na kierowane do nas pytania.

Postaramy się spełnić wszystkie Wasze oczekiwania, byście to właśnie z nami spędzili niezapomniane chwile i znów tu wrócili do nas za rok. Pamiętaj Drawa to aż 13 dziennych etapów spływu kajakowego których opis znajdziesz w zakładce – Etapy Spływu Kajakowego Drawą.

Zapraszamy do Drawska Pomorskiego na nasze spływy kajakowe Drawą, Korytnicą, Kokną i Regą – Jędrek